biuro@kruszywolinia.pl +48 58 676 80 59

Praca

Kierownik budowy dróg

Data ogłoszenia:

Firma Kruszywo Sp. z o.o. zatrudni kierownika budowy dróg.

Wymagania:

- uprawnienia budowlane w specjalności budowa dróg

- min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku

Obowiązki:

- kierowanie budowami realizowanymi przez firmę Kruszywo Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie ogłoszenia: Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 832 876. CV prosimy przesyłać na adres email: praca@kruszywolinia.pl.

Project manager - budownictwo drogowe

Firma Kruszywo Sp. z o.o. poszukuje osoby z powiatu lęborskiego, wejherowskiego, gdańskiego, gdyńskiego, kartuskiego lub puckiego na stanowisko Project Managera.

Wymagania:

  • 10 letnie doświadczenie w kierowaniu budowami dróg
  • uprawnienia budowlane nieograniczone w zakresie robót drogowych - min. od 10 lat
  • biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office, MS Project, Norma Pro - mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe

Obowiązki:

  • ścisła kontrola kosztów
  • uczestnictwo w pracach nad SIWZ oraz umową w zakresie niezbędnym dla zapewnienia właściwej organizacji i zarządzania projektem
  • pozyskiwanie atrakcyjnych cenowo ofert podwykonawców
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • nadzorowanie bieżących robót
  • koordynacja pracy podwykonawców na budowie
  • kontrola nad harmonogramem oraz budżetem prac
  • udział w procesie rozliczania wykonywanych prac
  • ścisła współpraca z kierownikami budowy, nadzór nad pracownikami - 30 osób (majstrowie, kierownicy robót)
  • zapewnienie 100% potencjału kadrowego na budowach
  • kontrola czasu pracy na budowach
  • praca w kierunku osiągnięcia maksymalnego wyniku finansowego inwestycji
  • skuteczne negocjacje
  • i inne

Kontakt w sprawie ogłoszenia: Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601 832 876

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Zatrudnimy osoby z okolic Lini, Kartuz, Lęborka, Wejherowa na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E) z aktualnym wpisem - kod 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie w pracy w transporcie budowlanym (mile widziane)

Obowiązki:

  • praca w miejscowości Linia, powiat Wejherowo
  • pojazd wywrotka 3 osiowa i 4 osiowa
  • trasy po terenie woj. pomorskiego

Kontakt w sprawie ogłoszenia: Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 603 657 033 lub 607 140 216 w godzinach od 8.00 do 16.00.

Aplikacje na stanowisko prosimy kierować na adres e-mail: praca@kruszywolinia.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kruszywo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.