biuro@kruszywolinia.pl +48 58 676 80 59

Praca

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Data ogłoszenia:

Zatrudnimy osoby z okolic Lini, Kartuz, Lęborka, Wejherowa na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E) z aktualnym wpisem - kod 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie w pracy w transporcie budowlanym (mile widziane)

Obowiązki:

  • praca w miejscowości Linia, powiat Wejherowo
  • pojazd wywrotka 3 osiowa i 4 osiowa
  • trasy po terenie woj. pomorskiego

Kontakt w sprawie ogłoszenia: Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 603 657 033 lub 607 140 216 w godzinach od 8.00 do 16.00.

Aplikacje na stanowisko prosimy kierować na adres e-mail: praca@kruszywolinia.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kruszywo Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.